Przejdź do głównej zawartości

Sprzątanie Lublin

PROFESJONALNE USŁUGI SPRZĄTANIA w Lublinie

Nasza firma zajmuje się profesjonalnymi usługami z zakresu sprzątania domów, biur i mieszkań. Ofertę kierujemy zarówno do osób prywatnych jak i firm i instytucji.


Wiemy jak ważne są dla naszych klientów czystość i porządek, dlatego korzystamy tylko z profesjonalnych środków czystości i sprzętu, który to pozwalają nam uzyskać najlepsze rezultaty.


Zatrudniamy tylko sprawdzony i wykwalifikowanych pracowników, którzy posiadają duże doświadczenie w branży, gdyż zdajemy sobie sprawę że powierzając nam swoje mieszkania czy biura, chcecie aby były traktowane one tak jak są traktowane przez Was samych.


Wykonujemy usługi dla firm dużych oraz małych, wystawiamy faktury VAT.


O FIRMIE

TENSI Sprzątanie jest firmą, zajmującą się profesjonalnymi usługami z zakresu sprzątania domów, mieszkań oraz biur. Jesteśmy firmą sprzątającą, która posiada duże doświadczenie w dbaniu o czystość.

Decydując się skorzystać z usług naszej firmy, możecie być Państwo pewni, że prace będą wykonane na najwyższym poziomie oraz gwarantujemy szybkie i sprawne wykonanie zleconych prac.

Każdy z naszych pracowników jest doskonale wyszkolony. Doskonale wie jakich środków używać, aby praca była efektywna, a rezultat zadowalający dla klienta. Naszym głównym celem jest zadowolenie klienta dlatego wszystkie prace są wykonywane szybko i dokładnie. Prace porządkowe wykonujemy tylko na sprawdzonym i nowoczesnym sprzęcie oraz najwyższej jakości środkami sprzątającymi. Dzięki czemu oszczędzasz czas i pieniądze.

Naszą ofertę kierujemy głównie do klientów z Lublina oraz okolicznych miejscowość. Zapraszamy do kontaktu.

Ceny usług na stronie są orientacyjne każda usługa jest wyceniana indywidualnie. Cenne dostosowujemy do klienta.

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Wybór firmy sprzątającej

  5 rzeczy, na które należy zwrócić uwagę przy wyborze usługi sprzątania domu Przejrzyj recenzje i rekomendacje Wybór firmy sprzątającej rozpocznij prosząc o polecenie ekipy przez rodzinę lub przyjaciół. Z jakiej usługi sprzątania domu korzystają? Czy są zadowoleni z wykonanej pracy? Kolejnymi najlepszymi rzeczami do osobistych rekomendacji są recenzje i referencje. Przejdź do trybu online i sprawdź Google, Yelp, BBB i inne lokalne witryny z recenzjami w Twojej okolicy. Nie polegaj wyłącznie na referencjach ze strony internetowej firmy — upewnij się, że sprawdzasz również witryny z recenzjami innych firm. Gdy będziesz badać różne usługi sprzątania, szukaj opinii, które mają pozytywne rzeczy do powiedzenia na ich temat: Solidność Profesjonalizm Punktualność Dostępność Etyka zawodowa Umiejętności czyszczenia Żadna firma nie jest idealna, ale powinieneś zobaczyć ogólny obraz pozytywnych recenzji. Pamiętaj, że jedna negatywna recenzja od niezadowolonego klienta niekoniecznie świadczy o tym

Zakres sprzątania domów i mieszkań w Lublinie

Zakres sprzątania domów i mieszkań w Lublinie W zakres sprzątania domów i mieszkań wchodzi: Sprzątanie pokoi oraz sypialni odkurzanie dywanów mycie podłogi ścieranie kurzy usuwanie pajęczyn Sprzątanie Łazienek mycie glazury dezynfekcja toalety czyszczenie umywalni, wanny/prysznica czyszczenie luster mycie podłogi Sprzątanie kuchni mycie podłogi mycie zlewu czyszczenie kuchenki mycie szafek Sprzątanie wiatrołapu odkurzanie i mycie podłogi mycie frontów szaf, szafek mycie luster, przeszkleń mycie lamp, grzejników Spełniamy indywidualne życzenia klienta

Pakiety sprzątania

Różnice między dokładnym czyszczeniem a standardowym czyszczeniem Zanim zadzwonisz do firmy sprzątającej, aby poprosić o usługę sprzątania, musisz znać różnice między czyszczeniem dogłębnym a czyszczeniem standardowym, ponieważ nie są one dokładnie takie same, te usług zazwyczaj diametralnie się różnią w zależności od firmy. Aby pomóc Ci zrozumieć oba rodzaje, dobra firma może pomóc w rozłożeniu podstaw między obydwoma rodzajami usług, udostępniając menu serwisowe do przeglądania. Przeczytaj poniższy post zanim skontaktujesz się z firmą sprzątającą, aby poznać różnice między czyszczeniem głębokim a czyszczeniem standardowym. Tak naprawdę każda firma sprzątająca choć podobnie to nieco inaczej definiuje swoje pakiety i cennik sprzątania . Dlatego zawsze warto skontaktować się z interesującą nas jednostką. Co sprawia, że ​​standardowe czyszczenie jest inne? Po zamówieniu usługi i wybraniu regularnego sprzątania, otrzymana usługa składa się z prostych zadań sprzątania, które można wykonywa