Przejdź do głównej zawartości

Pakiety sprzątania


Różnice między dokładnym czyszczeniem a standardowym czyszczeniem

Zanim zadzwonisz do firmy sprzątającej, aby poprosić o usługę sprzątania, musisz znać różnice między czyszczeniem dogłębnym a czyszczeniem standardowym, ponieważ nie są one dokładnie takie same, te usług zazwyczaj diametralnie się różnią w zależności od firmy. Aby pomóc Ci zrozumieć oba rodzaje, dobra firma może pomóc w rozłożeniu podstaw między obydwoma rodzajami usług, udostępniając menu serwisowe do przeglądania. Przeczytaj poniższy post zanim skontaktujesz się z firmą sprzątającą, aby poznać różnice między czyszczeniem głębokim a czyszczeniem standardowym.

Tak naprawdę każda firma sprzątająca choć podobnie to nieco inaczej definiuje swoje pakiety i cennik sprzątania. Dlatego zawsze warto skontaktować się z interesującą nas jednostką.

Co sprawia, że ​​standardowe czyszczenie jest inne?

Po zamówieniu usługi i wybraniu regularnego sprzątania, otrzymana usługa składa się z prostych zadań sprzątania, które można wykonywać co tydzień. Zazwyczaj standardowe usługi sprzątania kosztują mniej, ale rutynowe sprzątanie koncentruje się na utrzymaniu układu biura lub budynku szkolnego i opiera się na harmonogramie. Harmonogram różni się w zależności od Twoich potrzeb. Na przykład budynek szkolny może wymagać sprzątania tylko raz na dwa tygodnie lub miesiące.


Co obejmuje standardowe sprzątanie?

Standardowe zakresy czyszczenia w zależności od potrzeb i dostępności harmonogramu. Jednak dokładne czyszczenie i standard są stosunkowo podobne. Chociaż nie są identyczne, standardowe czyszczenie nie pomija podstawowych zadań. Główna różnica polega na tym, że jeden wykonuje bardziej szczegółową i ekstremalną pracę niż drugi. 


Niektóre z rzeczy, które obejmuje standardowe sprzątanie, to:

Wycieranie powierzchni z kurzu — obejmuje to wszelkie oprawy oświetleniowe, okna i urządzenia.

Czyszczenie i dezynfekcja łazienek, pomieszczeń biurowych, sal lekcyjnych i nie tylko.

Usuwanie niechcianych bakterii z powierzchni podatnych na gromadzenie się wilgoci.

Co sprawia, że ​​dokładne czyszczenie jest inne?

Dokładne czyszczenie zwraca większą uwagę na szczegóły niż standardowe czyszczenie. Podczas gruntownego sprzątania sprzątacze wykonają obszerniejszą listę zadań wykonywanych w budynku handlowym lub szkole, aby pomóc w utrzymaniu czystości środowiska dla pracowników i uczniów. Wykonując głębokie czyszczenie, skupiamy się na dwukrotnym przetarciu wszystkiego i upewnieniu się, że wszystko w zasięgu chodzenia i chwytania rąk zostało odkażone. Należy pamiętać, że dokładne czyszczenie kosztuje więcej, ale podczas czyszczenia zwraca się większą uwagę na szczegóły w porównaniu ze standardowymi procedurami czyszczenia.


Kiedy należy dogłębnie czyścić?

Każda sytuacja jest wyjątkowa, a najlepszym momentem na dokładne czyszczenie jest początek nowego sezonu. Zalecamy dokładne czyszczenie raz na sześć miesięcy do roku. Jeśli planujesz sprzedać lub odbudować swoją firmę, dobrym pomysłem jest również poprosić dostawcę usług czyszczenia białych rękawiczek, który może pomóc w ulepszeniu procesu czyszczenia i szybszej realizacji.

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Wybór firmy sprzątającej

  5 rzeczy, na które należy zwrócić uwagę przy wyborze usługi sprzątania domu Przejrzyj recenzje i rekomendacje Wybór firmy sprzątającej rozpocznij prosząc o polecenie ekipy przez rodzinę lub przyjaciół. Z jakiej usługi sprzątania domu korzystają? Czy są zadowoleni z wykonanej pracy? Kolejnymi najlepszymi rzeczami do osobistych rekomendacji są recenzje i referencje. Przejdź do trybu online i sprawdź Google, Yelp, BBB i inne lokalne witryny z recenzjami w Twojej okolicy. Nie polegaj wyłącznie na referencjach ze strony internetowej firmy — upewnij się, że sprawdzasz również witryny z recenzjami innych firm. Gdy będziesz badać różne usługi sprzątania, szukaj opinii, które mają pozytywne rzeczy do powiedzenia na ich temat: Solidność Profesjonalizm Punktualność Dostępność Etyka zawodowa Umiejętności czyszczenia Żadna firma nie jest idealna, ale powinieneś zobaczyć ogólny obraz pozytywnych recenzji. Pamiętaj, że jedna negatywna recenzja od niezadowolonego klienta niekoniecznie świadczy o tym

Zakres sprzątania domów i mieszkań w Lublinie

Zakres sprzątania domów i mieszkań w Lublinie W zakres sprzątania domów i mieszkań wchodzi: Sprzątanie pokoi oraz sypialni odkurzanie dywanów mycie podłogi ścieranie kurzy usuwanie pajęczyn Sprzątanie Łazienek mycie glazury dezynfekcja toalety czyszczenie umywalni, wanny/prysznica czyszczenie luster mycie podłogi Sprzątanie kuchni mycie podłogi mycie zlewu czyszczenie kuchenki mycie szafek Sprzątanie wiatrołapu odkurzanie i mycie podłogi mycie frontów szaf, szafek mycie luster, przeszkleń mycie lamp, grzejników Spełniamy indywidualne życzenia klienta